недела, 20. октомври 2019. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски: Ново задолжување, нов рекет

Мицкоски: Ново задолжување, нов рекет

Уште еден ден од “животот” на Заев кој станува пекол. На почеток на денот, а бензините поскапеле, владата ги задолжува граѓаните за 61 милиони евра, и веројатно ќе посведочиме за уште некој криминално рекетарски скандал.
Добро утро Македонијо!
#Оставка
#ПредвремениИзбори
#ОбноваНаМакедонија