понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 244
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Мицкоски: Ние сме тие кои заедно со народот ја имаме обврската да се избориме за иднината на земјата

Мицкоски: Ние сме тие кои заедно со народот ја имаме обврската да се избориме за иднината на земјата

Бев во победничка Гази Баба. Нема застанување, нема калкулации, имаме задача да ја кренеме земјата од пепелот во кој ја оставаат и пустошот кој го прави оваа власт со секој поминат ден, напиша на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Парламентарни избори 2020