петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 155
home Вести

Мицкоски: Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во криминал, а тој да е чист, рибата смрди од главата (ВИДЕО)

Мицкоски: Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во криминал, а тој да е чист, рибата смрди од главата (ВИДЕО)

Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во криминал, а тој да е чист, реагира преку цосијалната мрежа на Фејсбук претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

-Заев знаел и кој е иноваторот и кој е купувачот со државни пари. Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во сомнежи за криминал, а тој да е чесен. Погледнете го видеото. Рибата мириса од главата, пишува Мицкоски во својата објава.

Најнови вести

Коронавирус