петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 63
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Мицкоски набљудувач на избирачко место во Кондово (ВИДЕО)

Мицкоски набљудувач на избирачко место во Кондово (ВИДЕО)

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски лично го набљудуваше изборниот процес на избирачко место во Кондово, објави „ПресингТВ“.

Коронавирус