сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 34
home Вести

Мицкоски на утринско искачување на Водно

Мицкоски на утринско искачување на Водно

-Утринско искачување на Водно. Преубаво снежно Водно, после неколку дена пауза, сепак повторно прв до врв. Се гледаме во Стопанска комора на северозападна Mакедонија во 12 часот!, пишува во својата објава лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Најнови вести

Коронавирус