четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 87
home Вести

Мицкоски на средба со здравствени работници

Мицкоски на средба со здравствени работници

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе оствари средба со здравствени работници.

Од партијата информираат дека средбата ќе се одржи во локалот „Јавна соба“.

Изјавата на Мицкоски во живо може да ја проследите на видеото во продолжение.

Најнови вести

Коронавирус