сабота, 10. април 2021. Вести денес: 81
home Вести

Мицкоски на средба со претставници на СОНК

Мицкоски на средба со претставници на СОНК

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес ќе одржи средба со претставници од Самостојниот синдикат за образование, наука и култура – СОНК.

Како што најавуваат од партијата средбата ќе се одржи во просториите на партијата во 13:30 часот.

Коронавирус