сабота, 12. јуни 2021. Вести денес: 88
Во живо

30-та Годишна конференција на УМС на ВМРО-ДПМНЕ

home Вести

Мицкоски на средба со пазарџиите од Зелен пазар

Мицкоски на средба со пазарџиите од Зелен пазар

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе го посети Зелен пазар при што ќе оствари средба со пазарџиите.

По завршување на средбата ќе биде дадена изјава за медиуми.

ЕУРО 2020

Македонија