недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски на средба со младите во Гостивар (ФОТО)

Мицкоски на средба со младите во Гостивар (ФОТО)

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска е во работна посета на Гостивар, а попладнево се сретна и со најмладите од овој град.

Мицкоски ги слушаше нивните проблеми и најави решенија во новата изборна програма на партијата.

Најнови вести

Локални избори 2021