петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 214
home Вести

Мицкоски на средба со Јанша

Мицкоски на средба со Јанша

Денес во Љубљана имав средба со лидерот на Словенечката демократска партија Јанез Јанша, објави на својот Фејсбук профил претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Коронавирус