среда, 8. јули 2020. Вести денес: 123
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Мицкоски на средба со граѓаните на Кавадарци

Мицкоски на средба со граѓаните на Кавадарци

Остварив средба со граѓаните на населените места Слога, Ваташа и Сопот. Ја упропастија економијата, правда и правна држава нема, ама има мафија која ги контролира сите пори на општеството, до сите најситни делови од власта, напиша на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Парламентарни избори 2020