недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 63
home Вести

Мицкоски на средба со членовите на УО на МАСИТ

Мицкоски на средба со членовите на УО на МАСИТ

Во просториите на Стопанската Комора за Информатички Технологии – МАСИТ, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска во 12 часот ќе оствари средба со членовите на УО на МАСИТ.

Пред почетокот на средбата во 12:00 часот ќе има можност за видео инсерти, а после завршување на средбата во 14:00 часот ќе биде дадена изјава за медиуми.

Коронавирус