сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски на среба со граѓаните на Оризари

Мицкоски на среба со граѓаните на Оризари

Претседателот на ВМРО-ДПМЕ, Христијан Мицкоски, денес оствари средба со граѓаните на Оризари.

Најнови вести

Коронавирус