петок, 30. јули 2021. Вести денес: 34
home Вести

Мицкоски на штанд на СДСM: Обновата ќе ви треба, а добро е да се потсетиме како сте можеле а ништо не сте направиле

Мицкоски на штанд на СДСM: Обновата ќе ви треба, а добро е да се потсетиме како сте можеле а ништо не сте направиле

Мицкоски е во посета на Битола, а во обиколката која ја направи отиде и до штандот на СДСМ.

Тој таму размени програми, а на СДСМ им испрати јасна порака што можеле да направат, а не направиле.

Коронавирус