вторник, 27. јули 2021. Вести денес: 136
home Вести

Мицкоски: На Македонија и треба надеж, таа надеж се вика правда за Македонија

Мицкоски: На Македонија и треба надеж, таа надеж се вика правда за Македонија

Бев во Вевчани, место со посебна енергија, место кое е борец за правдата, за вистината, за Македонија, напиша на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Коронавирус