вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски на Фејсбук со причина плус зошто Македонија е хибриден режим: Со Заев државата ќе остане на дното! (ВИДЕО)

Мицкоски на Фејсбук со причина плус зошто Македонија е хибриден режим: Со Заев државата ќе остане на дното! (ВИДЕО)

Македонија е хибриден режим. Со Заев Македонија ќе остане на дното!, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕ на Фејсбук споделувајќи видео насловено како Причина #127 Зошто Македонија е хибриден режим.

Во видеото се потсетува дека Заев беше инволвиран во повеќе судски постапки, но никогаш не беше осуден.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија