вторник, 4. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски: Мораме да создадеме иднина каква што посакуваме за себе и нашите најблиски, затоа придружете ни се и поддржете обнова!

Мицкоски: Мораме да создадеме иднина каква што посакуваме за себе и нашите најблиски, затоа придружете ни се и поддржете обнова!

Подобрата иднина не може да дојде сама од себе. Мораме да ги засукаме ракавите и да создадеме иднина каква што посакуваме за себе и нашите најблиски.

Минатото не можеме да го промениме, но сме подготвени за подобро утре. А, како не би биле, кога секој ден зборуваме за креативни идеи и визија за подобар живот во Република Македонија.

Придружете ни се и поддржете обнова!, вели во својата објава лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер Христијан Мицкоски.

Коронавирус