вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 101
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Вести

Мицкоски: Младите се најголемата сила, а УМС најважниот чувар на нашите идеали

Мицкоски: Младите се најголемата сила, а УМС најважниот чувар на нашите идеали

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на социјалните мрежи објави фотографија со подмладокот на партијата.

-Младите се најголемата сила, а УМС најважниот чувар на нашите идеали. Да живее ВМРО ДПМНЕ, да живее Македонија, пишува Мицкоски на својот Фејсбук профил.

Најнови вести

Коронавирус