вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 169
home Вести

Мицкоски: Македонија мора да се избори за обнова

Мицкоски: Македонија мора да се избори за обнова

На состанок во Пробиштип, за актуелните прашања, за проблемите, за тешкиот живот, но и за решенијата и иднината. Македонија мора да се избори за обнова, затоа потребни се избори и промени кои ќе ја донесат обновата, напиша на Фејсбук, Мицкоски.

Qatar 2022