петок, 30. јули 2021. Вести денес: 156
home Вести

Мицкоски: Македонија мора да оди напред

Мицкоски: Македонија мора да оди напред

На 15 јули да излеземе масовно и да ја дадеме поддршката за бројот 14, да ја поддржиме коалицијата „За обнова на Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ.
Македонија мора да оди напред!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус