сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 72
home Вести

Мицкоски ќе се обрати на прес-конференција

Мицкоски ќе се обрати на прес-конференција

Во просториите на Центарот за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев, денеска во 12:20 часот ќе се одржи прес конференција за медиуми.

На истата ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

КУРИР ќе ја пренесува прес-конференцијата во живо.

Најнови вести

Коронавирус