петок, 4. декември 2020. Вести денес: 133
home Вести

Мицкоски ќе одговара на прашањата на граѓаните: Вечерва уште една Facebook Live сесија со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ

Мицкоски ќе одговара на прашањата на граѓаните: Вечерва уште една Facebook Live сесија со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска со почеток во 20 часот ќе одржи Facebook Live сесија.

-ПОСТАВЕТЕ ПРАШАЊЕ ОВДЕ: http://bit.ly/LiveSoMickoski
Поради огромната заинтересираност минатиот пат, на 19.10.2020, со почеток во 20 часот, повторно ќе одржам Facebook Live сесија, на која ќе продолжам да одговарам на вашите прашања.
Времето е ограничено и заради подобра организираност, вашите прашања напишете ги овде: http://bit.ly/LiveSoMickoski
Периодов имаме многу актуелни теми, се надевам дека ќе ме запознаете во вистинското светло.
Се гледаме во понеделник, стои во неговиот пост на Фејсбук.

ПОСТАВЕТЕ ПРАШАЊЕ ОВДЕ: http://bit.ly/LiveSoMickoski

Поради огромната заинтересираност минатиот пат, на 19.10.2020, со…

Posted by Hristijan Mickoski on Wednesday, October 14, 2020

Коронавирус