среда, 28. јули 2021. Вести денес: 178
home Вести

Мицкоски ја објави целосна агенда за предизборната кампања на ВМРО-ДПМНЕ

Мицкоски ја објави целосна агенда за предизборната кампања на ВМРО-ДПМНЕ

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ја објави целосна агенда за предизборната кампања.

Коронавирус