четврток, 6. август 2020. Вести денес: 170
home Вести

Мицкоски и Заев на ТВ дуел – во 20:15 часот на МРТ

Мицкоски и Заев на ТВ дуел – во 20:15 часот на МРТ

Лидерите на ВМРО-ДПМНЕ и на СДСМ, Христијан Мицкоски и Зоран Заев вечерва ќе имаат ТВ дуел на МРТ во 20:15 часот.

Коронавирус