недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 113
home Вести

Мицкоски и Заев денеска на средба со Пендаровски

Мицкоски и Заев денеска на средба со Пендаровски

На покана на претседателот Стево Пендаровски денеска – 12 јуни 2020 година, петок, во 18:30 часот ќе се одржи средба со претседателот на СДСМ, Зоран Заев, и претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, информираат од Кабинетот на Пендаровски

Коронавирус