понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 137
home Вести

Мицкоски и Нелоски со придонес за спас на Вардар: Тие го уништија, фановите ќе го кренат

Мицкоски и Нелоски со придонес за спас на Вардар: Тие го уништија, фановите ќе го кренат

Владимир Нелоски од ВМРО-ДПМНЕ преку статус на Фејсбук сподели дека заедно со претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски купиле билети за спас на Вардар.

-Со љубов за Вардар. Можеби и премалку но во рамки на можностите карти за поддршка на брендот на Скопје. Тие го уништија, фановите ќе го кренат. Напред Вардар!
#ЕденЖивотЕднаЉубов, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Со љубов за Вардар. Можеби и премалку но во рамки на можностите карти за поддршка на брендот на Скопје. Тие го уништија, фановите ќе го кренат. Напред Вардар!
#ЕденЖивотЕднаЉубов

Posted by Владимир Нелоски on Сабота, 13 февруари 2021

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија