понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 70
home Вести

Мицкоски и Нелоски со порака: Подготвени за лидерска, уште повеќе за избори!

Мицкоски и Нелоски со порака: Подготвени за лидерска, уште повеќе за избори!

Подготвени за лидерска, уште повеќе за избори! Напиша Неловски на Фејсбук.

Локални избори 2021