четврток, 23. март 2023. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски и Коњановски утре во Битола на средба со претставници на Регионалната стопанска комора

Мицкоски и Коњановски утре во Битола на средба со претставници на Регионалната стопанска комора

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, утре заедно со градоначалникот на општина Битола Тони Коњановски, ќе остварат средба со претставници на Регионалната стопанска комора.

По завршување на настанот во 13:30 часот изјава за медиуми ќе имаат и Мицкоски и Коњановски.

loading...