петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 157
home Вести

Мицкоски и Јовчески утре во Прилеп на средба со претставници на Регионалната стопанска комора

Мицкоски и Јовчески утре во Прилеп на средба со претставници на Регионалната стопанска комора

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со градоначалникот на општина Прилеп Борче Јовчески, утре во 12 часот ќе остварат средба со претставници на Регионалната стопанска комора.

По завршување на настанот во 13:45 часот изјава за медиуми ќе имаат Мицкоски и Јовчески.

Коронавирус