четврток, 4. март 2021. Вести денес: 143
home Вести

Мицкоски гостин во вестите на Алфа во 14:30 часот

Мицкоски гостин во вестите на Алфа во 14:30 часот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес ќе биде гостин во телевизија АЛФА.

„Денеска гостувам во вестите на ТВ Алфа во 14:30 часот.
Следете ме“, порача тој.

Коронавирус