недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски гостин во „Топ Тема“ на Телма телевизија вечер во 19:15 часот

Мицкоски гостин во „Топ Тема“ на Телма телевизија вечер во 19:15 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва од 19:15 часот ќе биде гостин во емисијата „Топ Тема“ на Телма телевизија.

-Денеска во 19:15 часот ќе гостувам во ,,Топ Тема” на телевизија Телма, напиша Мицкоски на Фејсбук.

Коронавирус