понеделник, 5. јуни 2023. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски гостин во „Само вистина“ вечерва на Канал 5

Мицкоски гостин во „Само вистина“ вечерва на Канал 5

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денес ќе биде гостин во емисијата „Само вистина“.

Емисијата почнува во 18:40 часот на Канал 5 телевизија.

Најнови вести