четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 88
home Вести

Мицкоски гостин во „Клик плус“ на ТВ 21

Мицкоски гостин во „Клик плус“ на ТВ 21

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва ќе биде гостин во емисијата „Клик плус“ на телевизија 21.

-Денес во 21:30 часот ќе гостувам во емисијата ,,Клик плус” на телевизија 21, напиша Мицкоски на својот ФБ профил.