среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски гостин во дневникот на Алфа во 14:30

Мицкоски гостин во дневникот на Алфа во 14:30

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ќе гостува во вестите на телевизија Алфа во 14:30 часот.

За Договорот со Грција, црните и штетните политики од владеењето на СДСМ, како и за актуелните протести кои ги организира партијата ВМРО-ДПМНЕ гледајте телевизија Алфа.

Најнови вести

Коронавирус