вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски: Главата горе ЈУНАКУ, ти си нашата гордост

Мицкоски: Главата горе ЈУНАКУ, ти си нашата гордост

Малиот Марко со срце големо како планина. И во темниот простор тој е ѕвездата која свети најсилно. Главата горе ЈУНАКУ, нека Бог ти помага, ти си нашата гордост и инспирација ?? Напиша на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Најнови вести

Коронавирус