понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 126
home Вести

Мицкоски е со 17 пати поголема гледаност во споредба со последното интервју на Заев на трилинг

Мицкоски е со 17 пати поголема гледаност во споредба со последното интервју на Заев на трилинг

Податоците од фотографиите јасно покажуваат дека гледаноста на Христијан Мицкоски во „Само интервју“ на Канал 5 е 17 пати поголема во споредба со последното интервју на Зоран Заев на трилинг.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија