петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 158
home Вести

Мицкоски до власта: Па нели 3 милијарди € странски директни инвестиции вртеле околу нас

Мицкоски до власта: Па нели 3 милијарди € странски директни инвестиции вртеле околу нас

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека мафијата е фатена по кој знае кој пат во лага!

-Па нели 3 милијарди € странски директни инвестиции вртеле околу нас. Мафијата фатена по кој знае кој пат во лага! #мршлажови, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Коронавирус