недела, 9. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски до граѓаните: Не плашете се да го промените мислењето и да поддржите нешто што вреди, а Македонија вреди повеќе од сѐ друго!

Мицкоски до граѓаните: Не плашете се да го промените мислењето и да поддржите нешто што вреди, а Македонија вреди повеќе од сѐ друго!

Знам дека многумина од вас се длабоко разочарани. Тоа нема да ги промени работите, но вашиот став и глас можат. Измамите се веќе познати, веќе видени и не дозволувајте тие докажани лекции да се повторат. Не трошете енергија на нешто што е докажано дека не вреди.
Не плашете се да го промените мислењето и да поддржите нешто што вреди, а Македонија вреди повеќе од сѐ друго!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус