среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 72
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Вести

Мицкоски денеска во Топ тема: Бидете и вие дел од интервјуто и поставете прашање

Мицкоски денеска во Топ тема: Бидете и вие дел од интервјуто и поставете прашање

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе има интервју во емисијата Топ Тема на Ваша страна во 19.15 – за позиционирањето на партијата за референдумот, за Договорот за името.

-Бидете и вие дел од интервјуто и поставете прашање до лидерот на ВМРО-ДПМНЕ. Крајниот рок за поставување на прашања на нашиот ФБ профил е до утре до 17.30 часот. Ве очекуваме!, пишува на фан страната на Топ тема

Коронавирус