вторник, 28. март 2023. Вести денес: 115
home Вести

Мицкоски денеска во Кисела Вода

Мицкоски денеска во Кисела Вода

Денес во 17:30 часот во просториите на ОК Кисела Вода, ќе се одржи настанот „Отворени денови во општинските комитети“ во рамките на акцијата „Разговори за обнова на Македонија“.

На настанот ќе присуствува претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Пред почетокот на овој настан ќе биде дадена изјава за медиуми.

loading...