вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 83
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Вести

Мицкоски денеска гостин во Вестите на ТВ Алфа во 17:30 часот

Мицкоски денеска гостин во Вестите на ТВ Алфа во 17:30 часот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе биде гостин во Вестите на ТВ Алфа во 17:30 часот.

-Денеска сум гостин во вестите на ТВ Алфа во 17:30 часот. Следете ме!, напиша Мицкоски на својот Фејсбук профил.

Коронавирус