понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 131
home Вести

Мицкоски денеска гостин во вестите на Сител во 16 часот

Мицкоски денеска гостин во вестите на Сител во 16 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе биде гостин во дневникот на телевизија Сител во 16 часот.

-Денес гостувам во Вести на ТВ Сител во 16:00 часот.

Ќе разговараме за актуелни теми важни за граѓаните.

Следете ме, стои во неговиот статус на Фејсбук.

Коронавирус