вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 174
home Вести

Мицкоски денеска гостин во „Само вистина“

Мицкоски денеска гостин во „Само вистина“

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска ќе биде гостин во емисијата „Само вистина“.

Емисијата почнува во 18:30 часот на Канал 5 телевизија.

Коронавирус