среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски денеска гостин на вестите на ТВ Канал 5 во 18 часот

Мицкоски денеска гостин на вестите на ТВ Канал 5 во 18 часот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе биде гостин на вестите на ТВ Канал 5 во 18 часот.

-Денеска сум гостин на вестите на Канал 5 Телевизија во 18 часот, за повеќе актуелни теми и случувања. Гледајте, напиша Мицкоски на Фејсбук.

Коронавирус