сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 12
home Вести

Мицкоски денес гостин во „Еден на еден“, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ во поинакво светло

Мицкоски денес гостин во „Еден на еден“, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ во поинакво светло

Денес на Канал 5 телевизија од 18:30 нѐ чека уште една забавна „Еден на Еден“ емисија.

Гостин ќе биде Христијан Мицкоски. Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ ќе го видиме во поинакво светло, кратката најава погледнете ја во продолжение

Коронавирус