сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 6
home Вести

Мицкоски: Дека нели идентитетот беше бетон? (ВИДЕО)

Мицкоски: Дека нели идентитетот беше бетон? (ВИДЕО)

Потсетувајќи што зборуваше оној Илинден кога го потпиша Договорот за добрососедство со Бугарија и што кажа вчера Зоран Заево, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски прашува –„Дека нели идентитетот беше бетон“?

Најнови вести

Qatar 2022