понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 83
home Вести

Мицевски во Чифлик: Имавме средби со прекрасни и мотивирани граѓани кои се спремни да ја дадат својата поддршка за Македонија и професорката Силјановска

Мицевски во Чифлик: Имавме средби со прекрасни и мотивирани граѓани кои се спремни да ја дадат својата поддршка за Македонија и професорката Силјановска

Денеска имавме средби во с.Чифлик, пехчевско со прекрасни и мотивирани граѓани кои се спремни да ја дадат својата поддршка за Република Македонија и професорката Гордана Силјановска, напиша координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ Никола Мицевски на својот Фејсбук профил.

Најнови вести

Коронавирус