среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 93
home Вести

Мицевски: Одиме на убедлива победа на овие избори

Мицевски: Одиме на убедлива победа на овие избори

Денеска сме во Лозово. Поддршката кај граѓаните за професорката Гордана Сиљаноска Давкова за претседател на Република Македонија е се поголема. Одиме на убедлива победа на овие избори, напиша на Фејсбук, Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус