петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 154
home Вести

Мери Николова повторно „удри“ по Кирацовски

Мери Николова повторно „удри“ по Кирацовски

Мери Николова од СДСМ на својот фејсбук профил повторно „удри“ по министерот и генералниот секретар од редовите на СДСМ, Александар Кирацовски. Во продолжение во целост ви го пренесуваме фејсбук статусот на Мери Николова.

Најнови вести

Коронавирус