понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 142
home Вести

Македонија земја со: Премиер аболициран криминалец, најголем криминал во Европа, хибриден режим!- Осамна транспарент на „Бихаќка“ (ФОТО)

Македонија земја со: Премиер аболициран криминалец, најголем криминал во Европа, хибриден режим!- Осамна транспарент на „Бихаќка“ (ФОТО)

Македонија земја со: премиер аболициран криминалец, најголем криминал во Европа, хибриден режим! Ваков транспарент осамна вечерва на „Бихаќка“во близина наштабот на СДСМ.

По објавувањето на извештајот на „Транспаренси интернешенал“ во кој Македонија бележи пад од цели 5 места во однос на лани и сега е на 111 место на глобалниот индекс на земји со корупција, граѓани незадоволни од власта изведоа герила акција.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија